EpilClear - Jak Stosować
EpilClear - Kup Teraz
EpilClear - Strona Główna
EpilClear - Metoda i Produkt
EpilClear - Jak Stosować
EpilClear - FAQ
EpilClear - Kontakt
EpilClear - Mapa
EpilClear - Wyślij do

Szczegóły

Kup Teraz

Metoda i Produkt


1 EpilClear – Metoda usuwania owłosienia z twarzy wraz z cebulką

3 kroki EpilClear to metoda usuwania włosów z twarzy, która została opracowana w laboratoriach firmy po ponad 10-ciu latach testów. Opiera się na badaniach naukowych, które zajmują się cechami roślin leczniczych, które wykorzystywane są w zabiegach kosmetycznych.


2 EpilClear – 3 kroki skutecznego usuwania owłosienia twarzy

Metoda 3 kroków do usuwania włosów z twarzy, łączy skuteczny zabieg depilacji (wyrywanie włosów z jego korzeniem) z substancjami kosmetycznymi, którym udowodniono wysoką skuteczność w zapobieganiu odrostu włosów na twarzy. W eksperymentach, które zostały przeprowadzone w laboratoriach Cosmepar we Francji, potwierdzono skuteczność EpilClear 3 kroki: Just po pojedynczym zabiegu wzrost włosów na obszarze poddanym zabiegowi był opóźniony do czterech miesięcy wśród 25% badanych uczestników!


3 EpilClear – bezpieczny i skuteczny

EpilClear - rewolucyjna metoda usuwania włosów z twarzy jest testowana dermatologicznie i licencjonowana przez Ministerstwo Zdrowia. EpilClear jest skuteczne i bezpieczne w użyciu dla wszystkich kolorów włosów : czarne, brązowe, rude, blond i siwe oraz wszystkich typów i odcieni skóry, jak również nadaje się do użytku wśród nastolatków.